Tilgjengelighet som konkurransekraft
Fire korte, praktiske kurs for reiselivsbedrifter og lokalsamfunn som vil ta ut det store mulighetsrommet i tilgjengelig reiseliv – og gjøre det lønnsomt
Dette er en kursserie utviklet under AccessNorway-satsingen til Norwegian Travel Cluster. Kursene er utviklet i samarbeid med INKLU Beitostølen og Sunnaasstiftelsen.
Målet er at norsk reiseliv og lokalsamfunn skal få mest mulig ut av mulighetene som finnes i tilgjengelig reiseliv. Du kan melde deg på ett kurs eller hele serien – hvert kurs står på egne ben.
Bedrifter som er medlemmer i et destinasjonsselskap som medeier i Norwegian Travel Cluster, får 75 % rabatt med rabattkode. Kontakt ditt destinasjonsselskap for å få koden.
Kursoversikt:
4. november: Tilgjengelighet som konkurransekraft – Fra potensial til lønnsom praksis
11. november: Tilgjengelighet som konkurransekraft – trinn for trinn mot mer tilgjengelighet
18. november: Tilgjengelighet som konkurransekraft – tilgjengelighet i digitale flater
25. november: Tilgjengelighet som konkurransekraft – godt vertskap for alle
Passer for: alle ansatte med gjestekontakt – resepsjon, servering, aktivitetsveiledning, transport og ledelse.